خرید ممبر تلگرام

خدمات افزایش ممبر تلگرام استودیو پاراکس

تیم پشتیبانی استودیو پاراکس این افتخار را دارد که برای اولین بار با جدیدترین روشها کار افزایش ممبر را با مناسبت ترین قیمت و کوتاه ترین زمان ممکن برای شما عزیزان فراهم آورد.

کیفیت بالای خدمات

با توجه به افزایش رقابت بین شرکت ها جهت ارائه بهتر و با کیفیت تر خدمات خود میکوشیم تا خدمات خود را ارزانتر و سریعتر ارائه دهیم.

سرعت بالا در تحویل

خدمات ما بین ۲ ساعت تا حداکثر ۱۲ ساعت بسته به نوع سرویس شما متغیر است.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما به صورت تمام وقت در خدمت مشتریان عزیز هستیم.
شماره تماس و پشتیبانی آنلاین در تلگرام آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

با انواع خرید ممبر آشنا شوید…
ممبر فیک چیست؟

در واقع اشخاصی هستند که فقط برای امتیاز عضو کانال شما می شوند و هیچگونه فعالیتی ندارند و فقط جهت بالا بردن اعضای کانال شما کارایی دارد . (در این روش ریزش نسبتا پایین خواهد بود).بدلیل اینکه این ممبر ارزان میباشد بسیار مناسب برای افزایش اعضای ابتدایی کانال شما میباشد نام دیگر این نوع ممبر ، ممبر آفلاین میباشد.

ممبر اجباری چیست؟

اد اجباری یا جوین اجباری یک نوع اضافه شدن افراد در کانالهاست ،که بوسیله بعضی از تلگرام های غیر رسمی انجام می شود؛در این روش افراد بدون اطلاع قبلی در کانال شما عضو میشوند و هنگامی که وارد کانال شما میشوند و از آن بازدید میکنند تصمیم بر ماندن یا نماندن در کانال میگیرند.این نوع ممبر ارزانترین نوع ممبر واقعی است و به خاطر نحوه ی اضافه شدن به کانال(اد مستقیم و اجباری) ریزش نسبتا بیشتری نسبت به جوین اختیاری یا پاپ آپ دارد.

 
ممبر پاپ آپ(اد اختیاری) چیست؟

در این روش زمانی که کاربران در حال استفاده از گوشی خود هستند برنامه تلگرام آنها باز شده و کانال شما به آنها نمایش داده میشود که حاوی دو گزینه ی عضو شدن در کانال و دکمه انصراف خواهد بود.در این روش بازدید اولیه بسیار زیاد خواهد بود(در حین ممبر گیری) و پس از تکمیل سفارش بازدید در حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد میباشد.

 
ممبر پروکسی چیست؟

خرید ممبر با کیفیت پروکسی تلگرام یکی از محبوب‌ترین و رایج‌ترین روش‌های افزایش ممبر در این شبکه پیام رسانی است. همان‌طور که می‌دانید کاربرانی که از تلگرام اصلی استفاده می‌کنند ، به دلیل وجود فیلترینگ و محدودیت‌های اعمال شده ناچار به استفاده از نرم‌افزارهای تغییر آی‌پی و یا پروکسی هستند. بسیاری از کاربران به دلیل راحتی و سرعت بیش‌تر استفاده از پروکسی را ترجیح می‌دهند. زمانی که کاربران به یک پروکسی متصل می‌شوند، کانالی تحت عنوان اسپانسر پروکسی در بالاترین مکان صفحه تلگرام نمایش داده می‌شود. کاربران می‌توانند در صورت تمایل از پست‌های این کانال بازدید کرده و در آن عضو شوند. بدین ترتیب خرید ممبر پروکسی می‌تواند روشی بسیار مناسب برای تبلیغ کانال تلگرامی شما باشد.

 

 

 

خرید ممبر فیک (آفلاین)

هر کا ۱۰ هزار تومان

بالا رفتن اعتبار کانال

ریزش کمتر از ۱۰ دصد

زمان انجام بین ۲ تا ۸ ساعت

پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

ضمانت برگشت وجه

خرید ممبر واقعی اجباری

هر کا ۲۰ هزار تومان

ممبرهای کاملا واقعی و ایرانی

همراه با هدیه

زمان انجام بین ۲ تا ۸ ساعت

پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

ضمانت برگشت وجه

خرید ممبر پاپ آپ(اد اختیاری)

هر کا ۷۵ هزار تومان

ممبرگیری کاملا اختیاری

ایرانی و فعال ۱۰۰% تضمینی

زمان انجام بین ۲ تا ۸ ساعت

پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

ضمانت برگشت وجه

خرید ممبر پروکسی

هر کا ۳۸۰ هزار تومان

بهترین نوع ممبر از لحاظ کیفیت

بالابردن میزان فروش و بازدید از پستها

زمان انجام بین ۲ تا ۸ ساعت

پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته

ضمانت برگشت وجه